top of page

AUTODESK VAULT JUURUTAMINE

Professionaalse CAD programmi kasutuse juurde kuulub tänapäeval ka andmehalduse tarkvara kasutamine

 

Autodesk Vault andmehaldus tarkvara olulised eelised on näiteks tsentraalne andmehoidla, BOM haldus, andmete kiire leidmine ja korrastatud projekteerimisprotsessid. Juurutamise aeg ja kasutusele võetav funktsionaalsus sõltuvad Vaulti tasemest (Basic, Workgroup, Professional) ja ettevõtte soovitud töövoost. 

Andmehaldustarkvara kasutamine igapäevases projekteerimistöös ja tootmise ettevalmistuses on lihtne ja kiiresti selgeks õpitav.

Miks kasutada Autodesk Vaulti?

  • Inseneritöö kiiruse kasv ca 50%

  • Kasvab töörõõm ja loovus mugavamatest töövahenditest

  • Kiireneb tootmise ettevalmistus ja vähenevad tootmiskulud

  • Paraneb ülevaade projektide staatusest

Autodesk Vaulti juurutamine

  • Andmehaldus tarkvara juurutamine on töömahukas ja oluline ettevõtte infosüsteemi edasiarendus

  • Investeeringu tasuvusaeg on 6 - 12 kuud

  • Pakume Autodesk Vault tarkvara RapidStart serveri lahendust, millega saab ettevõte tööd alustada koheselt pärast tarkvara litsentside soetamist.

Kasutajate lood

e5b39c_b775f1066c6646b7acd12df1ac294fb3.

“Autodesk Vault Professional hõlbustab seadmete projekteerimisel komponentide mudelite leidmist, jooniste revisjonide haldamist ning võimaldab sama projektiga tegeleda paralleelselt mitmel inseneril. Seeläbi kiireneb projekteerimisprotsess ja väheneb tekkivate vigade arv.”

e5b39c_9afb0b8f56564be28a6203785332fbd3.

“Olen olnud nii Vaulti administraator kui ka kasutaja ning võin kinnitada, et see muudab inseneri töö tunduvalt sujuvamaks ja efektiivsemaks.Kõiki firma 3D mudeleid ja jooniseid saab hallata ühes kohas ja korraga. Administraator saab määrata kõigile kasutajatele vajalikud õigused. Tsentraalne andmehaldus ja kasutajaõigused kindlustavad, et keegi kogemata olulisi andmeid ära ei kaotaks.”

​​Hardo Auksmaa, 
Diplomeeritud mehaanikainsener, 

Tugevusanalüüside insener

Merilin Roodus,
Tootearendus ja tootmistehnika, MSc

bottom of page