top of page

R, 31. mai

|

R. Tobiase 8

AUTODESK INVENTOR BAASKOOLITUS

Autodesk Inventor on kõrgetasemeline professionaalne projekteerimistarkvara. Inventor omab väga häid parameetrilise 3D CAD programmi modelleerimise vahendeid. Mudelitest tehniliste jooniste vormistamine on lihtne.

Registration is Closed
See other events
AUTODESK INVENTOR BAASKOOLITUS
AUTODESK INVENTOR BAASKOOLITUS

Koht & aeg

31. mai 2019, 09:30 – 07. juuni 2019, 16:30

R. Tobiase 8, R. Tobiase 8, 10147 Tallinn, Estonia

Koolitusest

Autodesk Inventor on kõrgetasemeline professionaalne projekteerimistarkvara. Inventor omab väga häid parameetrilise 3D CAD programmi modelleerimise vahendeid. Mudelitest tehniliste jooniste vormistamine on lihtne. Kuna joonised on mudelitega parameetriliselt seotud, siis mudelite muudatused kanduvad joonistele üle automaatselt. Autodesk Inventor on töökindel ja võimas töövahend mehaanika valdkonna inseneridele.

Eesmärk:

Kursuse eesmärgiks on anda terviklik nägemus toote disainimisest arvuti abil. Koolitusel õpitakse, kuidas kasutada Autodesk Inventor tarkvara detailidest ja koostudest parameetriliste mudelite konstrueerimiseks ning jooniste vormistamiseks. Tulemusena omandatakse põhioskused Autodesk Inventor tarkvara edukaks kasutamiseks.

Sihtgrupp:

Koolitus on mõeldud tootmisettevõtetes ja inseneribüroodes projekteerimisega, joonestamisega, toote dokumentatsiooni koostamisega või muu inseneritööga seotud inimestele.

Teemad:

- Parameetrilise 3D CAD põhiteadmised

- Autodesk Inventor kasutajaliides

- Projekti fail

- Detailide modelleerimine

- Koostude modelleerimine

- Disaini muutmine ja parandamine

- Standardsete osade kataloog

- Jooniste vormistamine ja BOM tabelid

- Lahkvaated

- Painutatud detailide modelleerimine

- Keevisraamide modelleerimine

Õppekava

Koolituse kestus: 18 akadeemilist tundi

Hind: 504.- eurot + KM

Hinnas sisalduvad õppematerjalid ja kohvipausid

Koolitus toimub arvutiklassis aadressil Tobiase 8, Tallinn

Registreerimine ja lisainfo: info@dowisely.ee

Koolitaja:

Tõnis Ots on saanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis tootmistehnika erialal. Töötades mitmetes edukates tootearenduse meeskondades on õppinud leidma ettevõtete arengu kitsaskohti ja neid lahendama. Tõnisel on CAD programmide kasutamise alal rohkem kui 15 aastat kogemust. Parimat kompententsi omab Autodeski masinaehitustarkvara (Inventor, Vault, Autocad ja Fusion 360) konsultandi ja koolitajana.

Tõnis on Autodeski sertifitseeritud koolitusinstruktor.

Jaga üritust

bottom of page