top of page

T, 31. märts

|

Veebikoolitus

CAD-i õpe - tootearendus tarkvara Inventor algkursus

1 päevane live veebikoolitus teemal, kuidas alustada 3D modellerimise tarkvaraga. Koolitusel osalejad saavad ise modelleerida esimesed lihtsad ruumilised mudelid. Lisaks antakse kaasa Inventoris töö alustamiseks minimaalselt vajalikud näidisfailid ja näidis kaustade struktuur.

Registration is Closed
See other events
CAD-i õpe - tootearendus tarkvara Inventor algkursus
CAD-i õpe - tootearendus tarkvara Inventor algkursus

Time & Location

31. märts 2020, 09:15 – 16:00

Veebikoolitus

About the event

Autodesk Inventor on kõrgetasemeline professionaalne projekteerimistarkvara. Inventor omab väga häid parameetrilise 3D CAD programmi modelleerimise vahendeid. Mudelitest tehniliste jooniste vormistamine on lihtne. Kuna joonised on mudelitega parameetriliselt seotud, siis mudelite muudatused kanduvad joonistele üle automaatselt. 

 

Eesmärk:

Kursuse eesmärgiks on anda esmane ülevaade toote disainimisest arvuti abil. Koolitusel õpitakse, kuidas alustada Autodesk Inventor tarkvara kasutamist. Õpitakse lihtsate detailide ja koostude modelleerimist. Tulemusena omandatakse algteadmised Autodesk Inventor tarkvara kasutamiseks.

 

Sihtgrupp:

Koolitus on mõeldud kõigile arvuti abil ruumilisest modelleerimisest, tootearendusest ja toote disainist huvitatud inimestele. Vajalikud on arvuti kasutamise baasoskused ja koolituse ajal internetiühendusega olemasolev arvuti.

Õppekeskond:

Koolitus toimub live videokoolitusena. Pärast koolitusele registreerimist antakse koolitaja poolt vajalikud juhised koolitusel osalemiseks (arvuti seadistamine, küsimuste esitamine koolituse ajal, õppekeskkonda sisse logimise andmed jne). Koolitusmaterjalid saab internetipõhisest õppekeskkonnast (dowisely.moodlecloud.com). 

 

Teemad:

 - Parameetrilise 3D CAD põhiteadmised

 - Autodesk Inventor kasutajaliides

 - Projekti fail

 - Detailide modelleerimine

 - Koostude modelleerimine

 - Disaini muutmine ja parandamine

 

Koolituse kestus: 8 akadeemilist tundi

 

Hind: 180.- eurot + KM 

Hinnas sisalduvad õppematerjalid ja Inventoris töö alustamiseks minimaalselt vajalikud näidisfailid ja näidis kaustade struktuur.

Registreerimine ja lisainfo: info@dowisely.ee või telefonil 56 509 628

Koolitaja:

Tõnis Ots on saanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis tootmistehnika erialal. Töötades mitmetes edukates tootearenduse meeskondades on õppinud leidma ettevõtete arengu kitsaskohti ja neid lahendama. Tõnisel on CAD programmide kasutamise alal rohkem kui 15 aastat kogemust. Parimat kompententsi omab Autodeski masinaehitustarkvara (Inventor, Vault, Autocad ja Fusion 360) konsultandi ja koolitajana.

Tõnis on Autodeski sertifitseeritud koolitusinstruktor.

Share this event

bottom of page