top of page

R, 19. veebr

|

Reaalajas veebikoolitus MS Teams keskkonnas

TOOTEARENDUS

Koolitusel vaatame kuidas leida tooteideid, kuidas saab tootearenduse ja leiutamise protsessi muuta süsteemsemaks ning tulemuslikumaks.

Registration is Closed
See other events
TOOTEARENDUS
TOOTEARENDUS

Time & Location

19. veebr 2021, 10:00 – 16:30

Reaalajas veebikoolitus MS Teams keskkonnas

About the event

Oma toote arendamise peamisteks takistusteks arvatakse sageli olevat idee või raha puudus. Huvitaval moel on need kaks olulist tegurit pigem teisejärgulised ja suhteliselt lihtsalt lahendatavat probleemi. Esmatähtsaks tuleks tootearenduse juures pidada teadmisi, oskusi ja ka schopenhauerlikus võtmes tahet. Koolitusel vaatame kuidas leida tooteideid, kuidas saab tootearenduse ja leiutamise protsessi muuta süsteemsemaks ning tulemuslikumaks.

 

Sihtgrupp:

Koolitus on mõeldud ettevõtlikele ja õpihimulistele inimestele, kes on huvitatud oma toote arendamisest või juba tegelevad igapäevaselt tootearendusega seotud teemadega.

​Kava:​

 - Mis on tootearendus?

 - Lihtsad leiutamise tehnikad

 - Ideede leidmine

 - Toote elutsükkel ja tootearenduse etapid

 - Innovatsiooni olemus

 - Prototüüpimine

 - Integreeritud tootearendus - tootearenduse seosed müügi ja tootmisega

Koolituse kestus: 8 akadeemilist tundi

 

Hind: 180 eurot + KM 

Registreermine ja lisainfo  info@dowisely.ee või 56 509 628

Õppekava

Koolitajad:

Tõnis Ots on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis tootmistehnika erialal. On töötanud 15 aastat erinevates edukates tootearenduse meeskondades.

Olles olnud ise nii projekteerija, projektijuht kui ka tootearendusprotsesside efektiivsuse tõstmisel ja uute IT tehnoloogiate kasutusele võtmisel eestvedaja rollis, siis omab ta head ülevaadet tootearenduse kitsaskohtadest ja nende lahendusvariantidest.

Share this event

bottom of page